Şehrin stresinden ve yorgunluğunuzdan arınırken aynı zamanda bedeninize benzersiz bir hediye vermeye ne dersiniz?

Sapanca Aqua Hotel bünyesindeki 420m2‘lik SPA merkezi, içindeki 27 C’lik sıcak havuzu, fitness center’ı ve profesyonel ekibiyle size özel ve uygun masaj teknikleriyle vücudunuzula birlikte ruhunuzu da rahatlatmayı vaad ediyor. Aromatik yağlar ve kokular eşliğinde uygulanan bakım ve masajların ardından, dünyaya yepyeni bir gözle bakacaksınız. İyi bir SPA masajı, vücudunuzdaki ölü hücrelerden arınmanıza, vücudunuzun mineral dengesini yeniden sağlamasına, enerjinizi toplamanıza, yorgunluğunuzdan arınmanıza, bazı ağrılarınızdan kurtulmanıza ve cildinizin hücrelerinin yeniden yapılanmasına katkı sağlar.

Birden fazla temizlenme ritüelini bünyesinde barındıran Türk Hamamları, Osmanlı kültürünün bugün devam eden en önemli temsilcilerinden biridir. Farklı sıcaklıklarda bölümleri bulunan, havuzlar ve saunalarla genişletilebilen hamamlar, bugün Türkiye’de ve dünyada halen aktif olarak kullanılan en önemli yıkanma yerlerinden biridir.

Yıkanmanın yanında iyi bir masaj için de en uygun ortamlar olan Türk Hamamlarının en seçkin örneklerinden birisini, Sapanca Aqua Hotel’de bulabilirsiniz. Kolay ve hızlıca kullanabileceğiniz hamamımızın bünyesinde göbek taşı, 8 kurna, kuru sauna ve Fin saunası mevcuttur. Ayrıca, talebinize göre kese ve köpüklü masaj yapmak üzere profesyonel personelimiz, size hizmet vermek için hazırdır.

Kendiniz ve ruhunuz için sizi Sapanca Aqua Hotel’in SPA merkezine bekliyoruz.


Spa & Wellness

Klasik Masajlar

Kese
Köpük masajı
Tüm vücut yağ masajı
Aroma therapy kokulu yağ masajı
Sport masajı
Relax masajı

SPA Masajlar

Thai masajı
Geleneksel bali masajı
Lenf drenaj masajı
Mix masajı
Hint baş masajı

SPA Vücut Bakımları

Thermal çamur bakımı
Sıkılaştırıcı tüm vücut yosun bakımı
Selülit masajı
Yüz maskesi

Medikal Masajlar

Medikal sırt masajı
Medikal ayak masajı
Kupa terapi sırt masajı
Kupa terapi tüm vücut masajı
Medikal baş masajı

 SORULARINIZ MI VAR?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz her konuda bize çekinmeden yazabilirsiniz.

Bize Ulaşın